Oszustwa - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - oszustwa. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: oszustwa, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. oszustwa w naszej wyszukiwarce.

Polski ksiądz skazany za oszustwa w Watykanie

Polski ksiądz skazany za oszustwa w Watykanie Biuro watykańskie poinformowało opinię publiczną o skazaniu byłego ekonoma rzymskiej papieskiej bazyliki Matki Bożej Większej księdza Bronisława Morawiec. Ksiądz został skazany na 3 lata i 2 miesiące więzienia Były ekonom rzymskiej papieskiej bazyliki Matki Bożej Większej ksiądz Bronisław Morawiec zostałskazany na 3 lata i 2 miesiące więzienia za oszustwo finansowe i przywłaszczenie pieniędzy. Rzecznik Watykanu ksiądz Federico Lombardi ...

Oszustwa - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - oszustwa. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: oszustwa, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. oszustwa w naszej wyszukiwarce.

facebook