Oszuści - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - oszuści. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: oszuści, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. oszuści w naszej wyszukiwarce.

Oszustwo pod szyldem Caritas

Oszustwo pod szyldem Caritas Oszuści podszywają się pod parafię Zesłania Ducha Świętego w Łodzi. W ulotkach, włożonych w koperty z logo Caritas, które pojawiły się w jednej z dzielnic miasta, namawiają do przekazywania pieniędzy na konto remontu kościoła. Tymczasem ... Ulotki pojawiły się na Dąbrowie. - Wiemy o kopertach, które zostawione zostały na wycieraczkach przed drzwiami mieszkań - mówi ks. Jacek Ambroszczyk, dyrektor łódzkiej Caritas. Ulotki włożone są w koperty ...

Oszuści - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - oszuści. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: oszuści, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. oszuści w naszej wyszukiwarce.

facebook