Ośmieszanie - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ośmieszanie. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ośmieszanie, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ośmieszanie w naszej wyszukiwarce.

Poseł PiS: Media ośmieszają próby wyjaśnienia tragedii smoleńskiej

Poseł PiS: Media ośmieszają próby wyjaśnienia tragedii smoleńskiej Maciej Łopiński z PiS atakuje media zarzucając im, że dziennikarze specjalnie ośmieszają działania zespołu parlamentarnego Antoniego Macierewicza. "Łatwiej jest rechotać, niż podjąć polemikę" - powiedział. Łopiński zarzuca mediom, że skupiają się na ośmieszaniu działań ludzi, chcących wyjaśnić katastrofę smoleńską. W rozmoweie z radiową Jedynką powiedział, że należy docenić członków zespołu pod przewodnictwem Antoniego Macierewicza: - ...

Ośmieszanie - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ośmieszanie. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ośmieszanie, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ośmieszanie w naszej wyszukiwarce.

facebook