Orlen - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Orlen. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Orlen, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Orlen w naszej wyszukiwarce.

Stop promocji aborterów! Bojkot konsumencki Orlenu

Stop promocji aborterów! Bojkot konsumencki Orlenu Obrońcy życia zapowiadają bojkot konsumencki Orlenu. Dlaczego? Koncern zorganizował plebiscyt "Polacy z werwą", a do jury zaprosił prof. Mirosława Wielgosia. "To człowiek odpowiedzialny za zabijanie w tej placówce dzieci podejrzanych o chorobę lub wadę genetyczną" ... W ubiegłym tygodniu Fundacja Pro – Prawo do Życia poinformowała o zainicjowanym przez Orlen plebiscycie „Polacy z werwą”. Akcja ma promować Polaków i ich potencjał, zaś internauci (z pomocą jury) ...

Orlen - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Orlen. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Orlen, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Orlen w naszej wyszukiwarce.

facebook