Opera - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - opera. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: opera, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. opera w naszej wyszukiwarce.

Nie pokażą opery, bo… promuje „niezdrowe zachowanie”

Nie pokażą opery, bo… promuje „niezdrowe zachowanie” Opera „Carmen” nie zostanie ukazana w West Australia Opera z powodu – jak tłumaczą dyrektorzy – papierosów. Szefowie opery twierdzą, że utwór George’a Bizeta promuje niezdrowe zachowanie. Opera „Carmen” nie zostanie ukazana w West Australia Opera z powodu – jak tłumaczą dyrektorzy – papierosów. Szefowie opery twierdzą, że utwór George’a Bizeta promuje niezdrowe zachowanie, czyli palenie. Australijski ...

Opera - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - opera. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: opera, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. opera w naszej wyszukiwarce.

facebook