Okno życia - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - okno życia. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: okno życia, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. okno życia w naszej wyszukiwarce.

Kolejny noworodek w „oknie życia”

Kolejny noworodek w „oknie życia” Pracownice gnieźnieńskiego Caritasu znalazły w "oknie życia" noworodka, który najprawdopodobniej trafił tam kilka godzin po urodzeniu. Ze wstępnych oględzin lekarskich wynika, że chłopczyk jest zdrowy. Jego matka w ciągu najbliższych sześciu tygodni może jeszcze zmienić ... W Polsce funkcjonuje 51 okien życia, prawie wszystkie przy żeńskich zgromadzeniach zakonnych. Dotychczas pozostawiono w nich 64 dzieci. Okno otwiera się od zewnątrz. W środku jest zamontowane ogrzewanie i wentylacja. ...

Okno życia - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - okno życia. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: okno życia, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. okno życia w naszej wyszukiwarce.

facebook