Ojcowie - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ojcowie. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ojcowie, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ojcowie w naszej wyszukiwarce.

Agnieszka Kozłowska-Rajewicz: Mężczyźni są w Polsce dyskryminowani

Agnieszka Kozłowska-Rajewicz: Mężczyźni są w Polsce dyskryminowani Agnieszka Kozłowska-Rajewicz powiedziała, że w Polsce dyskryminowani są także mężczyźni. Chodzi m.in. o uprawnienia opiekuńcze ojców czy urlopy rodzicielskie. Winne temu są także luki w prawie. Agnieszka Kozłowska-Rajewicz przyznała, że mężczyźni w Polsce bywają dyskryminowani. W wywiadzie dla portalu dziennik.pl mówiła, że zajmuje się od pewnego czasu kilkoma tematami w tej materii. „. Dotyczą głównie uprawnień ...

Ojcowie - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ojcowie. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ojcowie, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ojcowie w naszej wyszukiwarce.

facebook