Ojciec John Bashobora - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ojciec John Bashobora. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ojciec John Bashobora, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ojciec John Bashobora w naszej wyszukiwarce.

Powiedz diabłu do widzenia! Posłuchaj rekolekcji ojca Johna Bashobory

Powiedz diabłu do widzenia! Posłuchaj rekolekcji ojca Johna Bashobory "A teraz powiedz diabłu bye, bye, do widzenia. I zaciągnij go pod krzyż Chrystusowy, gdzie zostanie na zawsze pokonany" - mówił o. John Bashobora w Gdańsku w 2008 r. Posłuchaj, naprawdę warto! John Baptist Rubara Bashobora urodził się w katolickiej rodzinie w Bushenyi w Ugandzie 5 grudnia 1946. Jako dziecko został osierocony przez ojca, którego otruła ciotka. Matkę wypędzono. Do osiągnięcia pełnoletności ...

Ojciec John Bashobora - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ojciec John Bashobora. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ojciec John Bashobora, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ojciec John Bashobora w naszej wyszukiwarce.

facebook