Ogórki - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ogórki. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ogórki, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ogórki w naszej wyszukiwarce.

Janusz Wojciechowski: Co PSL ukrywa w zgniłych ogórkach i pomidorach?

Janusz Wojciechowski: Co PSL ukrywa w zgniłych ogórkach i pomidorach? Kto wziął bez kontroli ponad 2 miliony złotych unijnych rekompensat za warzywa? Panie ministrze – proszę sobie nie żartować! Karty na stół i lista beneficjentów „ogórkowej pomocy” też na stół niezwłocznie! Chodzi o pomidory i ogórki sprzed 3 lat, za które Unia Europejska w 2011 roku płaciła rolnikom rekompensaty związane z zakażeniem bakterią e-coli. W Niemczech doszło do zakażenia ogórków bakterią ...

Ogórki - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ogórki. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ogórki, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ogórki w naszej wyszukiwarce.

facebook