Oficer - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - oficer. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: oficer, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. oficer w naszej wyszukiwarce.

Janusz Wojciechowski: Polska szkoła wykluczania zabójstw i zamachów

Janusz Wojciechowski: Polska szkoła wykluczania zabójstw i zamachów Niepotrzebne są sekcje zwłok, drobiazgowe badania, ekspertyzy. Wystarczy rzut oka na zwłoki – i jest diagnoza – udział osób trzecich wykluczony! - zauważa Janusz Wojciechowski. Polska szkoła wykluczania zabójstw rozwinęła się twórczo. Adepci tej szkoły – prokuratorzy, funkcjonariusze śledczy, członkowie komisji lotniczych – zadziwiają świat umiejętnością błyskawicznej diagnozy, że nie mamy do czynienia z zabójstwem ...

Oficer - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - oficer. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: oficer, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. oficer w naszej wyszukiwarce.

facebook