Odkrycie - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - odkrycie. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: odkrycie, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. odkrycie w naszej wyszukiwarce.

UWAGA! W kościele na Podkarpaciu odkryto... diabła!

UWAGA! W kościele na Podkarpaciu odkryto... diabła! W kościele w Kańczudze (woj. podkarpackie) odkryto XVI-wieczny wizerunek diabła. Co więcej, antychryst widoczny na ścianach podkarpackiej świątyni został przedstawiony - częściowo - jako kobieta Odkrycia XVI-wiecznych fresków dokonano w miejscowości Kańczuga w woj. podkarpackim, położonej niespełna 35 km od Rzeszowa. Naścienne malowidła przedstawiają postaci istotne dla chrześcijaństwa. Znajduje się tam m.in. św. Michał Archanioł ...

Odkrycie - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - odkrycie. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: odkrycie, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. odkrycie w naszej wyszukiwarce.

facebook