Obsługa - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - obsługa. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: obsługa, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. obsługa w naszej wyszukiwarce.

Wojciech Cejrowski jeszcze raz o nieobsługiwaniu Ru... Rosjan. "Ustawy do rozwałki"

Wojciech Cejrowski jeszcze raz o nieobsługiwaniu Ru... Rosjan. "Fryzjer nie ma prawa wywiesić tabliczki: przyjmuję klientów bez wszawicy. Teatr nie ma prawa wyprosić ze spektaklu osoby, która nażarła się fasoli z cebulą i psuje atmosferę. Nie mamy podstawowych praw". Kilka dni temu Wojciech Cejrowski napisał na Facebooku o jednej z sopockich restauracji, która postanowiła nie obsługiwać Rosjan. Wpis jednak wkrótce został skasowany przez administrację portalu. Znany podróżnik podejrzewa, że ...

Obsługa - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - obsługa. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: obsługa, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. obsługa w naszej wyszukiwarce.

facebook