Obrona życia - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - obrona życia. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: obrona życia, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. obrona życia w naszej wyszukiwarce.

Niesamowita historia: Nasz 19-tygodniowy syn żył tylko kilka minut po urodzeniu, ale poruszył tysiące istnień

Niesamowita historia: Nasz 19-tygodniowy syn żył tylko kilka minut po urodzeniu, ale poruszył tysiące istnień Niesamowite świadectwo Lexi Fretz: Płakałam w tym momencie bardzo głośno, ale on był idealny. Całkowicie ukształtowany i wszystko było na swoim miejscu. Widziałam jak bije jego serce w małej piersi. Wraz z Joshuą trzymaliśmy go i płakaliśmy nad nim i spoglądaliśmy na naszego idealnego, malutkiego syna. Pielęgniarki i lekarz opuścili nas byśmy mogli spędzić z nim chwilę samemu. Niestety, co ...

Obrona życia - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - obrona życia. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: obrona życia, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. obrona życia w naszej wyszukiwarce.

facebook