Obrazy - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - obrazy. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: obrazy, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. obrazy w naszej wyszukiwarce.

Dlaczego koronujemy figury Matki Bożej?

Dlaczego koronujemy figury Matki Bożej? "Koronacje są aktem wiary, że Maryja ma udział w Królowaniu swojego Syna Jezusa Chrystusa. Dodatkową wartością koronacji i rekoronacji dokonujących się w naszych czasach są fundatorzy koron" W zeszłym roku Sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej świętowało jubileusz 500-lecia swojego istnienia. Punktem kulminacyjnym uroczystości była rekoronacja cudownej figury koronami poświęconymi przez papieża Franciszka. Miała ona miejsce 12 września. Rozmawiamy ...

Obrazy - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - obrazy. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: obrazy, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. obrazy w naszej wyszukiwarce.

facebook