Obława augustowska - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - obława augustowska. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: obława augustowska, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. obława augustowska w naszej wyszukiwarce.

Specjaliści od homilii z Czerskiej

Specjaliści od homilii z Czerskiej Redaktorzy „Gazety Wyborczej” zdają się być specjalistami od homiletyki. A przynajmniej, pretendują do tego stanowiska. Ich uwadze nie umknie żadne kazanie, na którym kapłan ośmieli się z ambony powiedzieć coś wbrew hołubionej przez „GW” politycznej ... "Gazeta" nie zauważa nigdy dobrych, budujących kazań. Nie pisze o pouczających homiliach, nie cytuje błyskotliwych kaznodziejów. Za to nie zdarzyło się jeszcze, by przeoczyła jakąkolwiek wygłoszoną z ambony naukę, w ...

Obława augustowska - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - obława augustowska. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: obława augustowska, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. obława augustowska w naszej wyszukiwarce.

facebook