Obiektywizm - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - obiektywizm. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: obiektywizm, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. obiektywizm w naszej wyszukiwarce.

Jarosław Kuźniar: Obiektywizm to iluzja

Jarosław Kuźniar: Obiektywizm to iluzja „Nie istnieje coś takiego jak obiektywizm. Nie wierzę w to i uważam, że nie ma stacji telewizyjnej czy gazety, która byłaby w 100 proc. obiektywna, nawet jakby się bardzo starała nią być” - mówi Jarosław ... W rozmowie z portalem Onet.pl Jarosław Kuźniar przyznaje, że nie rozumie, dlaczego Polacy nie dają dziennikarzom przyzwolenia na komentowanie rzeczywistości. „Wyzywają ich do pseudodziennikarzy albo pismaczych miernot” - ubolewa, ale ...

Muzułmanin napisał książkę o Jezusie. Jest wielkim bestsellerem, a przedstawia Pana jako zelotę, buntowniczego polityka, a nie Syna Bożego.

Muzułmanin napisał książkę o Jezusie. Jest wielkim bestsellerem, a przedstawia Pana jako zelotę, buntowniczego polityka, a nie Syna Bożego. Książka o Jezusie, napisana przez muzułmańskiego autora, znalazła się na liście najlepiej sprzedających się pozycji amerykańskiego serwisu Amazon. Sprzedaż skoczyła zwłaszcza po wywiadzie, jakiego autor, Reza Aslan, udzielił telewizji Fox News. Jego publikacja „Zealot: The ... Prezenterka Laura Green zapytała w wywiadzie Rezę Aslana: „Jesteś muzułmaninem, dlaczego więc napisałeś książkę o chrześcijaństwie?”. Indagowany odparł, że jest „badaczem czterech religii z czterema stopniami naukowymi, będącym akurat muzułmaninem”. ...

Obiektywizm - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - obiektywizm. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: obiektywizm, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. obiektywizm w naszej wyszukiwarce.

facebook