Obecność Boga - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - obecność Boga. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: obecność Boga, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. obecność Boga w naszej wyszukiwarce.

Papież Franciszek: Msza święta to teofania, a nie wydarzenie społeczne!

Papież Franciszek: Msza święta to teofania, a nie wydarzenie społeczne! Papież Franciszek powiedział dziś w porannym kazaniu, że Msza święta to prawdziwa teofania, a nie wydarzenie społeczne czy odgrywanie Ostatniej Wieczerzy. Bóg jest w liturgii prawdziwie obecny - wskazał. Liturgia nie jest „wydarzeniem społecznym, żadnym dobrym społecznym aktem. Nie jest zebraniem wierzących, którzy mają się ze sobą razem modlić. Jest czymś innym. Podczas liturgii obecny jest Bóg” – powiedział ...

Obecność Boga - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - obecność Boga. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: obecność Boga, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. obecność Boga w naszej wyszukiwarce.

facebook