Obcy kapitał - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - obcy kapitał. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: obcy kapitał, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. obcy kapitał w naszej wyszukiwarce.

Dlaczego polskie ministerstwo sprzedaje strategiczne złoża miedzi obcym?

Dlaczego polskie ministerstwo sprzedaje strategiczne złoża miedzi obcym? Sprawa oddania przez Ministerstwo Środowiska obcemu kapitałowi złóż miedzi wartych miliardy dolarów, to powód do wszczęcia alarmu. Komu zależy by Polska była dojną krową, dającą mleko obcym? O sprawie informuje najnowszy numer tygodnika „Wprost”. Już teraz sprawą przekazania przez Ministerstwo Środowiska kanadyjskiej firmie złóż miedzi w Głogowa, zainteresowało się ABW. Co z tego wyniknie? Nie wiadomo. Wiemy ...

Obcy kapitał - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - obcy kapitał. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: obcy kapitał, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. obcy kapitał w naszej wyszukiwarce.

facebook