O Karol Meissner OSB - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - o Karol Meissner OSB. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: o Karol Meissner OSB, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. o Karol Meissner OSB w naszej wyszukiwarce.

Terlikowska: Pana Boga przechytrzyć się nie da

Terlikowska: Pana Boga przechytrzyć się nie da To nie brak zgody na stosowanie antykoncepcji ani brak możliwości Komunii św. dla rozwodników budują mur między rodziną a Kościołem. To ludzie sami go wznoszą, bo sądzą, że przechytrzą Pana Boga. Katarzyna Wiśniewska z „Gazety Wyborczej” pogroziła palcem polskim biskupom obecnym na synodzie. Jej zdaniem, broniąc nauki Kościoła dotyczącej małżeństwa i rodziny, budują tylko mur między Kościołem, a tymi, którzy wymagań ...

O Karol Meissner OSB - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - o Karol Meissner OSB. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: o Karol Meissner OSB, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. o Karol Meissner OSB w naszej wyszukiwarce.

facebook