O Jacek Salij OP - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - o Jacek Salij OP. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: o Jacek Salij OP, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. o Jacek Salij OP w naszej wyszukiwarce.

Nie ma zbawienia poza Kościołem. Dobre chęci cię nie uratują!

Nie ma zbawienia poza Kościołem. Dobre chęci cię nie uratują! Nie mogliby być zbawieni tacy ludzie, którzy wiedzą, że Kościół założony został przez Boga poprzez Chrystusa jako konieczny, mimo to nie chcieliby bądź do niego przystąpić, bądź też w nim wytrwać. O. Jacek Salij OP Chodzi mi o zasadę: "Poza Kościołem nie ma zbawienia". W moim mniemaniu sugeruje ona podział ludzi na dobrych (katolików) i złych (niekatolików). Człowieka współczesnego bardziej przekonuje ...

O Jacek Salij OP - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - o Jacek Salij OP. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: o Jacek Salij OP, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. o Jacek Salij OP w naszej wyszukiwarce.

facebook