Nursułtan Nazarbajew - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Nursułtan Nazarbajew. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Nursułtan Nazarbajew, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Nursułtan Nazarbajew w naszej wyszukiwarce.

Kazachstan może wystąpić z Unii Celnej

Kazachstan może wystąpić z Unii Celnej Mieszkańcy Kazachstanu coraz bardziej obawiają się, że Rosja zechce udzielić „bratniej pomocy” rosyjskiej mniejszości w ich kraju. Prezydent Nursułtan Nazarbajew rozważa możliwość opuszczenia Unii Celnej. Kazachski prezydent Nursułtan Nazarbajew w wywiadzie dla państwowej telewizji Chabar zasugerował możliwość opuszczenia przez Kazachstan Unii Celnej. – Jeśli zasady określone w porozumieniu [o powołaniu Unii] nie będą przestrzegane, to ...

Nursułtan Nazarbajew - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Nursułtan Nazarbajew. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Nursułtan Nazarbajew, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Nursułtan Nazarbajew w naszej wyszukiwarce.

facebook