NOM - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - NOM. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: NOM, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. NOM w naszej wyszukiwarce.

Większość braci chce starej Mszy: Mocne słowa prokuratora generalnego Franciszkanów Niepokalanej

Większość braci chce starej Mszy: Mocne słowa prokuratora generalnego Franciszkanów Niepokalanej Fałszywe oskarżenie, przekazywane przez różne czasopisma i agencje informacyjne, rozprzestrzeniło się niczym wyciek ropy. Poważnie naruszyło dobre imię Ojca założyciela Instytutu - mówi o. Alessandro Apollonio w wywiadzie dla Vatican Insidera. Sprawa Franciszkanów Niepokalanej, a właściwie dekretu, który narzucił im rezygnację z odprawiania starszej formy Mszy trwa. Zakaz zawarty w dekrecie odejmuje także prywatne celebracje co jest niezgodne z prawem kościelnym ...

NOM - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - NOM. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: NOM, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. NOM w naszej wyszukiwarce.

facebook