Niepełnosprawne dzieci - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - niepełnosprawne dzieci. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: niepełnosprawne dzieci, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. niepełnosprawne dzieci w naszej wyszukiwarce.

Ks. Isakowicz-Zaleski dla Fronda.pl: One tak się cieszą, że żyją. Pokazują radość życia! Można się od nich uczyć

Ks. Isakowicz-Zaleski dla Fronda.pl: One tak się cieszą, że żyją. Pokazują radość życia! Można się od nich uczyć - To osoby obdarzone ogromnym ciepłem, życzliwością, bardzo otwarte na innych. A przede wszystkim to są ludzie! - mówi o dzieciach z Zespołem Downa ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski. Bardzo ucieszyłem się z gestu papieża Franciszka. Większość podopiecznych Fundacji im. Brata Alberta, która ma 29 domów na terenie całej Polski, to osoby z Zespołem Downa albo porażeniem mózgowym. W ...

Niepełnosprawne dzieci - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - niepełnosprawne dzieci. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: niepełnosprawne dzieci, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. niepełnosprawne dzieci w naszej wyszukiwarce.

facebook