Nienarodzone - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - nienarodzone. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: nienarodzone, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. nienarodzone w naszej wyszukiwarce.

Holokaust nie zakończył się. Trwa nadal tam, gdzie morduje się miliony nienarodzonych

Holokaust nie zakończył się. Trwa nadal tam, gdzie morduje się miliony nienarodzonych Politycy, przebudźcie się! Holokaust nie zakończył się. Trwa. W waszych państwach morduje się miliony nienarodzonych, odbierając im godność ludzką. Wy jesteście za to odpowiedzialni. Wczoraj odbywały się obchody 70-lecia wyzwolenia obozu Auschwitz. Przyjechali na nie politycy z całego świata, a wielu innych wydało w tej sprawie oświadczenia. Barack Obama zadeklarował: „Nigdy nie zapomnimy o ...

Śmiertelność matek w przeciwnej aborcji Irlandii dwukrotnie mniejsza niż w Wielkiej Brytanii. O ile w Irlandii oczekująca dziecka para wybiera ślub, o tyle w WB - jego zabicie!

Śmiertelność matek w przeciwnej aborcji Irlandii dwukrotnie mniejsza niż w Wielkiej Brytanii. O ile w Irlandii oczekująca dziecka para wybiera ślub, o tyle w WB - jego zabicie! Badacze z Uniwersytetu West Virginia-Charleston i Uniwersytetu Karoliny Północnej odkryli, że sprzeciwiająca się aborcji Irlandia ma lepszy wynik odnośnie zdrowia matek niż jej bliski sąsiad Wielka Brytania, w której de facto dopuszczona jest aborcja na ... Od 1968 r. śmiertelność matek zmniejszyła się znacznie gwałtowniej w Irlandii aniżeli w Wielkiej Brytanii, pokazało badanie. Obie jurysdykcje irlandzkie były przed Brytanią także w przypadku urodzeń martwych i żywych ...

Nienarodzone - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - nienarodzone. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: nienarodzone, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. nienarodzone w naszej wyszukiwarce.

facebook