NIE - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - NIE. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: NIE, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. NIE w naszej wyszukiwarce.

Urban oskarżony o obrazę uczuć religijnych. Chodzi o Jezusa na okładce "NIE"

Urban oskarżony o obrazę uczuć religijnych. Chodzi o Jezusa na okładce Mokotowska prokuratura zarzuciła Jerzemu Urbanowi obrazę uczuć religijnych. Chodzi o postać przedstawiającą zdziwionego Jezusa, wpisaną w znak zakazu, jaka pojawiła się na okładce pisma "NIE". Według informacji TVP Info, akt oskarżenia wpłynął do Prokuratury Rejonowej Warszawa-Mokotów pod koniec czerwca. "Jerzy U. został oskarżony o to, że jako redaktor naczelny tygodnika "Nie" spowodował opublikowanie na pierwszej ...

NIE - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - NIE. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: NIE, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. NIE w naszej wyszukiwarce.

facebook