News - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - news. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: news, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. news w naszej wyszukiwarce.

Świetlik: Jeszcze skopiemy Wam tyłki

Świetlik: Jeszcze skopiemy Wam tyłki Zasada „bad news is good news” nie zawsze się sprawdza, a szczególnie nie sprawdza się kiedy się pisze o losie dziennikarzy te newsy przygotowujących. Niestety koniec roku - jeśli chodzi o sytuację ludzi mediów był ...   Setki osób, przeważnie w prasie, straciły, tracą, bądź zaraz stracą pracę. Doświadczonych dziennikarzy zastępuje się tanimi researcherami, wszystko to prowadzi do cięcia kosztów kosztem dramatycznego spadku jakości. Profesjonalne dziennikarstwo ...

News - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - news. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: news, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. news w naszej wyszukiwarce.

facebook