Neoprezbiter - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - neoprezbiter. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: neoprezbiter, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. neoprezbiter w naszej wyszukiwarce.

USA: coraz więcej wyświęcanych księży

USA: coraz więcej wyświęcanych księży Kościół katolicki w Stanach Zjednoczonych czeka w tym roku miła niespodzianka. W najbliższych miesiącach święcenia kapłańskie przyjmie 595 neoprezbiterów, czyli o 25 proc. więcej niż w roku ubiegłym. Bp Michael Burbidge, odpowiedzialny w amerykańskim episkopacie za powołania, zauważa, że tegoroczne dane potwierdzają stałą i odnotowywaną już od kilku lat tendencję zwyżkową. Amerykańskiemu Kościołowi wciąż jeszcze daleko do liczby ...

Neoprezbiter - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - neoprezbiter. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: neoprezbiter, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. neoprezbiter w naszej wyszukiwarce.

facebook