Negacjonizm - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - negacjonizm. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: negacjonizm, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. negacjonizm w naszej wyszukiwarce.

W Niemczech prywatnie można negować Holocaust

W Niemczech prywatnie można negować Holocaust Federalny Trybunał Konstytucyjny w Karlsruhe uchylił wyrok neonaziście, który w dwóch instancjach został skazany za negowanie holokaustu - donosi "Nasz Dziennik". Dlaczego trzeba karać za "kłamstwo oświęcimskie"? "Sędziowie z Karlsruhe uznali, że prywatne wyrażanie poglądów w wąskim gronie, nawet tych negujących zbrodnie niemieckie na Żydach, nie stanowi podżegania do nienawiści i nie jest tzw. kłamstwem oświęcimskim. W ...

Negacjonizm - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - negacjonizm. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: negacjonizm, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. negacjonizm w naszej wyszukiwarce.

facebook