Nazwiska - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - nazwiska. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: nazwiska, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. nazwiska w naszej wyszukiwarce.

Kolejny blamaż rządu Kopacz. Nazwiska wiceszefów Służby Wywiadu Wojskowego w sieci

Kolejny blamaż rządu Kopacz. Nazwiska wiceszefów Służby Wywiadu Wojskowego w sieci Do internetu wyciekły tajne nazwiska dwóch zastępców szefa Służby Wywiadu Wojskowego. Jak donosi"Rzeczpospolita", opublikowano je na… sejmowych stronach WWW. Jak przypomina „Rzeczpospolita”, która informuje o całej sprawie, wywiad nie podaje publicznie nazwisk żadnych funkcjonariuszy. Wyjątek stanowi jedynie nazwisko szefa. To wszystko ze względu niebezpieczny charakter misji wojskowych. W sieci ...

Nazwiska - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - nazwiska. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: nazwiska, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. nazwiska w naszej wyszukiwarce.

facebook