Natemat - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - natemat. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: natemat, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. natemat w naszej wyszukiwarce.

"Tygodnik Powszechny" i portal Lisa to fałszywi przyjaciele. Módlmy się za ks. Lemańskiego!

- To fałszywi przyjaciele, którzy żerują na tym, że ks. Lemański zaczyna błądzić. To wielki dramat, dlatego potrzeba modlitwy ze strony ludzi Kościoła w jego intencji - mówi w rozmowie z Fronda.pl brat Marcin Radomski ... Marta Brzezińska: Ks. Wojciech Lemański otrzymał kolejne upomnienie a wraz z nim zakaz wypowiadania się w mediach. Tymczasem dzieje się rzecz przedziwna - „Tygodnik Powszechny” drukuje zdjęcie proboszcza z Jasienicy ...

Natemat - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - natemat. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: natemat, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. natemat w naszej wyszukiwarce.

facebook