Natalia Zimniewicz - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Natalia Zimniewicz. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Natalia Zimniewicz, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Natalia Zimniewicz w naszej wyszukiwarce.

Dr Natalia Zimniewicz dla Fronda.pl: Dlaczego Polacy chcą zakazu propagowania treści gejowskich?

Dr Natalia Zimniewicz dla Fronda.pl: Dlaczego Polacy chcą zakazu propagowania treści gejowskich? Jeśli efekty powadzonych badań na temat homoseksualizmu nie będą korzystne dla środowisk LGBT, to trzeba się liczyć z szykanami ze strony środowisk naukowych, mobbingiem zawodowym i prawnym. Portal Frondapl: Z Pani badań (czytaj TUTAJ) wynika, że blisko połowa Polaków chce prawnych ograniczeń lub wręcz zakazu propagowania treści gejowskich. Skąd pomysł w ogóle pomysł na przeprowadzenie takich badań? ...

Natalia Zimniewicz - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Natalia Zimniewicz. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Natalia Zimniewicz, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Natalia Zimniewicz w naszej wyszukiwarce.

facebook