Nasze matki - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - nasze matki. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: nasze matki, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. nasze matki w naszej wyszukiwarce.

Serial szkalujący Polaków nagrodzony w Berlinie

Serial szkalujący Polaków nagrodzony w Berlinie Serial fałszujący historię i relatywizujący niemieckie zbrodnie w czasie II wojny światowej "Nasze matki, nasi ojcowie" otrzymał nagrodę Prix Europa. To kolejne wyróżnienie dla zafałszowanego serialu. To bardzo prestiżowa nagroda, ukazująca, że jurorzy festiwalu nie przejęli się protestami i sprzeciwem wobec zakłamywania historii – stwierdził red. Waldemar Maszewski."Nie jest to drugorzędne wyróżnienie, ponieważ jest to nagroda ...

Nasze matki - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - nasze matki. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: nasze matki, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. nasze matki w naszej wyszukiwarce.

facebook