Nadwaga - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - nadwaga. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: nadwaga, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. nadwaga w naszej wyszukiwarce.

Dziecko zostaje w domu! A jak długo kuratorem będzie człowiek chcący odbierac dzieci z powodu nadwagi?

Dziecko zostaje w domu! A jak długo kuratorem będzie człowiek chcący odbierac dzieci z powodu nadwagi? Brawo dla sądu rejonowego w Środzie Śląskiej. Dziś uznał on, że pięcioletni chłopiec, którego kuratorka sądowa chciała odebrać dziadkom, bo jest za gruby, jednak zostanie z opiekunami. Średzki sąd podczas niejawnej rozprawy zdecydował, że chłopiec powinien pozostać w dziadkami. Państwo Łacinowie wnosili o zmianę kuratora sądowego. Ale sąd poszedł dalej - uznając, że dziadkowie dobrze zajmują się ...

Nadwaga - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - nadwaga. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: nadwaga, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. nadwaga w naszej wyszukiwarce.

facebook