Nabożeństwo - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - nabożeństwo. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: nabożeństwo, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. nabożeństwo w naszej wyszukiwarce.

W katolickim kościele w USA raniono nożem 4 osoby

W katolickim kościele w USA raniono nożem 4 osoby Wczoraj, 29.04.2013 podczas śpiewania pieśni w katolickiej parafii p.w Św. Judy Tadeusza w Albuquerque w stanie Nowy Meksyk w USA, Lawrence Capener, 24-letni parafianin ranił nożem osoby śpiewające w chórze. Wierni byli zszokowani tym nagłym ... Na razie nie wiadomo, co wywołało ten dziwny atak na kościół w zachodniej dzielnicy miasta. Śledczy nie wiedzą jeszcze, czy napastnik miał powiązania z ofiarami i jak czy regularnie uczęszczał ...

Nabożeństwo - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - nabożeństwo. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: nabożeństwo, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. nabożeństwo w naszej wyszukiwarce.

facebook