Myśl - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - myśl. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: myśl, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. myśl w naszej wyszukiwarce.

Czy zwierzęta i maszyny mogą być osobami?

Czy zwierzęta i maszyny mogą być osobami? Tak postawione pytanie to nic nowego. Jest to bowiem tytuł publikacji napisanej 30 lat temu przez filozofa Justina Leibera. Hipotetyczne dyskusje o prawach zwierząt potraktował poważnie hiszpański parlament przyznając w rezolucji 2008 r. prawa do ... Książka Leibera z 1985 r. jest formą fikcyjnej rozmowy - dyskusji prowadzonej przez członków Komisji Administracji Kosmicznej ONZ (rzeczywista organizacja nazywa się Biurem ONZ do spraw Przestrzeni Kosmicznej) i dwóch ...

Myśl - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - myśl. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: myśl, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. myśl w naszej wyszukiwarce.

facebook