Mucha - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - mucha. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: mucha, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. mucha w naszej wyszukiwarce.

Seksistowska Wikipedia i dyskryminowana prostytutka

Seksistowska Wikipedia i dyskryminowana prostytutka Minister (czy może raczej „ministra” Mucha) rozpętała prawdziwą batalię na słowa. Feministki zachęcone żądaniem pani minister sportu domagają się feminizacji nazw zawodów. Areną, na której może dojść do pierwszego starcia lewackiej propagandy może być Wikipedia... ... Do odmaskulinizowania nazw zawodów wezwała Fundacja Feministyczna Feminoteka. Nie ma co ukrywać, że trend zapoczątkowała minister Mucha, która w jednym z programów publicystycznych poprosiła prowadzącego, by zwracał się do niej ...

Mucha - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - mucha. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: mucha, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. mucha w naszej wyszukiwarce.

facebook