Mordy - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - mordy. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: mordy, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. mordy w naszej wyszukiwarce.

3027 egzekucji wykonał w minionym roku Kalifat Islamski, czyli apokaliptyczna ideologia w praktyce

3027 egzekucji wykonał w minionym  roku Kalifat Islamski, czyli apokaliptyczna ideologia w praktyce 3027 egzekucji wykonał w pierwszym roku swojego istnienia samozwańczy Kalifat Islamski. Wśród skazanych na śmierć było 86 kobiet i 76 dzieci – wynika z raportu Syrian Observatory for Human Rights. Raport nie obejmuje wszystkich ofiar zamordowanych przez islamistów w trakcie ich akcji, a jedynie tych, na których oficjalnie wykonano egzekucje z wyroku terrorystów. „Przestępstwa”, za które skazywano to bluźnierstwo, szpiegostwo, ...

Mordy - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - mordy. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: mordy, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. mordy w naszej wyszukiwarce.

facebook