Monika jaruzelska - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - monika jaruzelska. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: monika jaruzelska, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. monika jaruzelska w naszej wyszukiwarce.

Monika Jaruzelska o Radiu Maryja: To dla mnie wielkie zaskoczenie, że można prowadzić tak głębokie rozmowy

Monika Jaruzelska o Radiu Maryja: To dla mnie wielkie zaskoczenie, że można prowadzić tak głębokie rozmowy "To było dla mnie wielkie zaskoczenie, że można na antenie prowadzić tak głębokie, bardzo wzruszające rozmowy. Także dla osoby niewierzącej, jak ja" - przyznała Monika Jaruzelska, komentując przypadkowo usłyszaną audycję w Radiu Maryja. "Jechałam kiedyś na Mazury i usiłowałam coś znaleźć w radiu. Wszędzie ta sama łupanina, poszczekujący didżeje i głupawe konkursy, aż wreszcie znalazłam jakąś spokojną muzykę, coś z klasyki, Bach, nie ...

Monika jaruzelska - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - monika jaruzelska. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: monika jaruzelska, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. monika jaruzelska w naszej wyszukiwarce.

facebook