Mobbing - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - mobbing. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: mobbing, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. mobbing w naszej wyszukiwarce.

Terlikowski: Nie mobbinguję pracowników, w chwilach emocji chwytam za różaniec

Terlikowski: Nie mobbinguję pracowników, w chwilach emocji chwytam za różaniec „Pracujemy w mediach i bywa tak, że są emocje, bo jest deadline, bo coś się właśnie zepsuło i nie działa. (...) Zwykle chwytam wtedy za różaniec” – mówi Tomasz Terlikowski. - "Wprost" popełnił błąd, publikując "środkowy" tekst o ciemnej twarzy Kamila Durczoka, pokazując rzeczy znalezione w mieszkaniu, w którym miesiąc wcześniej dziennikarz miał przebywać. Gdyby nie ten tekst, to byśmy ...

Mobbing - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - mobbing. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: mobbing, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. mobbing w naszej wyszukiwarce.

facebook