Missouri - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Missouri. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Missouri, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Missouri w naszej wyszukiwarce.

Demokratyczny gubernator nie podpisze ustawy ograniczającej aborcję w Missouri. To nic, i tak stanie się prawem

Demokratyczny gubernator nie podpisze ustawy ograniczającej aborcję w Missouri. To nic, i tak stanie się prawem Gubernator stanu Missouri z partii Demokratów odmówił podpisania ustawy, która efektywnie uniemożliwi aborcji na odległość na terenie stanu, zamiast tego pozwoli ustawie by samoistnie stała się prawem. Jay Nixon nie zawetował ustawy, która wymaga od lekarza by był obecny w czasie, gdy kobieta bierze pierwszą dawkę środków poronnych. Musi zostać także wezwana przez aborcjonistę w celu kontroli. ...

Missouri - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Missouri. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Missouri, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Missouri w naszej wyszukiwarce.

facebook