Misjonarz - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - misjonarz. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: misjonarz, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. misjonarz w naszej wyszukiwarce.

Chińscy chrześcijanie mają swoją Częstochowę w środkowej Anglii

Chińscy chrześcijanie mają swoją Częstochowę w środkowej Anglii Położone w środkowej Anglii (23 km na południe od Leeds) miasto Barnsley staje się miejscem pielgrzymkowym dla chińskich chrześcijan. Tu w 1832 urodził się James Hudson Taylor – metodysta, wybitny misjonarz protestancki, który spędził 50 ... Kierując się zasadą „przyjmuję wszystko, co chińskie, poza grzechem”, przejął obyczaje i kulturę tego kraju. W liście do swojej siostry Aurelii napisał w 1860 r.: „Gdybym mógł żyć 1000 razy, ...

Misjonarz - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - misjonarz. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: misjonarz, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. misjonarz w naszej wyszukiwarce.

facebook