Minuta ciszy - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - minuta ciszy. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: minuta ciszy, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. minuta ciszy w naszej wyszukiwarce.

Pogrzeb Mazowieckiego, skandowanie kibiców, list od papieża i przepychanki

Pogrzeb Mazowieckiego, skandowanie kibiców, list od papieża i przepychanki Podczas niedzielnego meczu Lechii i Śląska kibice obu drużyn skandowali: „A na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści”. W ten sposób minutą ciszy „uczcili” premiera Tadeusza Mazowieckiego. Minuta ciszy przed meczem Lechii ze Śląskiem miała być uczczeniem pamięci nie tylko zmarłego kilka dni temu premiera Tadeusza Mazowieckiego, ale także legendy polskiej piłki Gerarda Cieślika. Minutę ciszy przerwały ...

Minuta ciszy - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - minuta ciszy. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: minuta ciszy, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. minuta ciszy w naszej wyszukiwarce.

facebook