Ministranci - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ministranci. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ministranci, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ministranci w naszej wyszukiwarce.

Ukradł puszkę, zostawił czekoladę. „Kolędy nie będzie!”

Ukradł puszkę, zostawił czekoladę. „Kolędy nie będzie!” Mężczyzna z Jarocina ukradł kolędującym ministrantom puszkę z datkami Uciekając, krzyczał: „kolędy nie będzie!”. Policja zatrzymała sprawcę. Grozi mu kara aresztu, ograniczenia wolności lub grzywny. Do kradzieży doszło podczas wizyty kolędowej u parafian na jednym z jarocińskich osiedli. Kiedy ministranci czekali na księdza, podszedł do nich mężczyzna, ofiarował czekoladę, po czym zabrał im skarbonkę z ...

Ministranci - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ministranci. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ministranci, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ministranci w naszej wyszukiwarce.

facebook