Minister zdrowia - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - minister zdrowia. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: minister zdrowia, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. minister zdrowia w naszej wyszukiwarce.

Terlikowska: czy minister zdrowia usłyszy głos 200 tys. Polaków?

Terlikowska: czy minister zdrowia usłyszy głos 200 tys. Polaków? 200 tysięcy głosów sprzeciwu to już konkret. Tyle bowiem osób podpisało się pod wnioskiem do rządu o wycofanie ze sprzedaży w Polsce tzw. pigułki "dzień po". Czy tym razem głos obywateli zostanie usłyszany? Po decyzji Ministra Zdrowia zezwalającej na sprzedaż antykoncepcji awaryjnej osobom powyżej 15. roku życia rozpętała się prawdziwa burza. I słusznie. Bo oto bez żadnej kontroli ze strony lekarza młode dziewczyny ...

Minister zdrowia - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - minister zdrowia. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: minister zdrowia, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. minister zdrowia w naszej wyszukiwarce.

facebook