Mini - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - mini. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: mini, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. mini w naszej wyszukiwarce.

Mini na cenzurowanym. Spódniczki przyczyną ciąż nastolatek?

Mini na cenzurowanym. Spódniczki przyczyną ciąż nastolatek? – Minispódniczki powinny być zakazane, bo młodym ludziom trzeba narzucać pewne ograniczenia – uważa Evelio Plata, burmistrz jednego z meksykańskim miast. W jego ocenie duża liczba młodych matek, zachodzących w ciążę nawet w wieku 13 ... - Chcę oglądać Twoje nogi, chcę byś założyła mini – śpiewała kiedyś formacja Czarno Czarni. Tymczasem burmistrz meksykańskiego miasta Navolato uważa, że prowokacyjne ubrania kobiet są powodem problemów. Zdaniem władz ...

Mini - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - mini. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: mini, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. mini w naszej wyszukiwarce.

facebook