Milicja obywatelska - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - milicja obywatelska. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: milicja obywatelska, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. milicja obywatelska w naszej wyszukiwarce.

Terlikowski: Na policji w Radomiu wraca stare. To może i nazwę trzeba zmienić?

Terlikowski: Na policji  w Radomiu wraca stare. To może i nazwę trzeba zmienić? Inspektor Karol Szwalbe, nowy szef radomskiej policji chyba dotąd nie zorientował się, że komuna upadła, a jego szefem nie jest już generał Czesław Kiszczak. I dlatego nie tylko usuwa krzyże i ikony z komisariatów, ale ... Inspektor ma oczywiście prawo być niewierzący, ale nie ma najmniejszych powodów, dla których miałby zakazywać podwładnym wiary czy jej okazywania. W wolnym czasie, w wolnym kraju, policjant ma pełne prawo ...

Milicja obywatelska - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - milicja obywatelska. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: milicja obywatelska, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. milicja obywatelska w naszej wyszukiwarce.

facebook