Miętne - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Miętne. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Miętne, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Miętne w naszej wyszukiwarce.

Krzysztof Kawęcki: Miętne - Duma Mazowsza. W 30. rocznicę zakończenia strajku szkolnego

Krzysztof Kawęcki: Miętne  - Duma Mazowsza. W 30. rocznicę zakończenia strajku szkolnego 6 kwietnia 1984 roku zakończył się trwający 100 dni protest młodzieży w Miętnem w obronie Krzyża - przypomina dr Krzysztof Kawęcki, wiceprezes Prawicy Rzeczypospolitej. Zespół Szkół Rolniczych w Miętnem (powiat garwoliński) miał być w Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej pokazową placówką socjalistycznej oświaty. W jej powstanie zaangażował się ówczesny premier PRL Piotr Jaroszewicz. Szkoła w Miętnem ...

Miętne - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Miętne. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Miętne, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Miętne w naszej wyszukiwarce.

facebook