Michnik - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Michnik. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Michnik, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Michnik w naszej wyszukiwarce.

Terlikowska: Miłosierdzie według Michnika a miłosierdzie według Franciszka

Terlikowska: Miłosierdzie według Michnika a miłosierdzie według Franciszka Gdyby polscy biskupi byli miłosierni, to by pozwolili na aborcję. Rok Miłosierdzia „Wysokie Obcasy” postanowiły perfidnie wykorzystać do walki o zabijanie nienarodzonych dzieci. „Dlaczego w Roku Miłosierdzia, podczas którego Papież zachęca do masowego rozgrzeszania kobiet, które miały aborcję, polski Episkopat nawołuje do zaostrzenia zakazu i konsekwencji dla kobiet za tę samą praktykę? Podobnie ...

Michnik - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Michnik. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Michnik, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Michnik w naszej wyszukiwarce.

facebook