Michalik - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - michalik. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: michalik, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. michalik w naszej wyszukiwarce.

Episkopat: przy in vitro zabijany jest człowiek

Episkopat: przy in vitro zabijany jest człowiek Episkopat Polski zakończył pracę nad dokumentem bioetycznym. Poruszono w nim kwestie sztucznego zapłodnienia in vitro, które podczas wczorajszej konferencji przewodniczący Episkopatu abp Józef Michalik nazwał eliminacją, zabijaniem człowieka: "W in vitro zabijany, eliminowany jest nowo ... Dokument Episkopatu Polski dot. kwestii bioetycznych jest bardzo ważnym głosem kościoła. Teraz katolik nie będzie mógł akceptować np. in vitro i mówić, że to metoda leczenia niepołodności. Jasne sprecyzowanie przez ...

Michalik - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - michalik. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: michalik, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. michalik w naszej wyszukiwarce.

facebook