Michał misiak - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - michał misiak. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: michał misiak, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. michał misiak w naszej wyszukiwarce.

Impreza z Jezusem

Impreza z Jezusem Najpierw Msza święta, a potem zabawa (bez alkoholu!) do północy, błogosławieństwo i rozesłanie do domów. Młodzież z Łodzi może się bawić „po Bożemu” - od tygodnia ruszyły tzw. „Chrystoteki”. Marta Brzezińska odpytuje ks. Michała Misiaka, ... Zaczęło się od akcji ewangelizacyjnych w najpopularniejszych łódzkich klubach. Diakonia ewangelizacyjna Ruchu Światło-Życie postanowiła dawać świadectwo o Chrystusie w miejscach, gdzie na co dzień strumieniami leje się alkohol a młodzi ...

Michał misiak - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - michał misiak. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: michał misiak, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. michał misiak w naszej wyszukiwarce.

facebook